Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Kariéra:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Kariéra

Krásný den všem - hledáme hned dvě nové kolegyně na různé pracovní pozice ;-)


KADEŘNÍK/KADEŘNICE:

hledáme kolegyni, nebo kolegu - kadeřnici na hlavní pracovní poměr (HPP).

Jelikož je salon Dlouhovláska jedničkou na trhu v oblasti prodlužování vlasů a zpracování lidských vlasů, který neustále roste, je na čase poohlédnout se po další super kolegyňce, nebo kolegovi, kteří rozšíří náš úžasný tým ;-)

Koho hledáme? Nutnou podmínkou je vyučení v oboru kadeřnice. Kadeřnická a vlásenkářská činnost zahrnuje celou řadu úkonů a procesů, tedy nehledáme jen kolegyně na prodlužování vlasů, na které se specializujeme, ale i kolegyně na barvení a na stříhání dárců vlasů a klietek a klientů, kteří k nám přijdou své vlasy prodat.

Pokud tedy ráda stříháte/barvíte, prostě milujete kadeřničinu a ráda byste pokračovala bez stresu v dobrém kolektivu, možná hledáme právě Vás ;-)

Pokud máte zájem o tuto pozici, musíte mít minimální praxi v oboru alespoň dva roky.

Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu a tempo Vašim potřebám. Bezkonkurenční  finanční ohodnocení, které v čistém převyšuje to, co jinde nemají ani v hrubém ;-) A to fakt! Řadu dalších benefitů, jako např. příspěvek na fitko apod. ;-)


ASISTENTKA:


Dále hledáme asistentku na pomoc s úklidem salonu a péči o klientky salonu – buď formou brigády/DPP, anebo HPP – možnost pružné pracovní doby.


Koho hledáme? Pozice je vhodná i pro student(k)y, seniory, nebo maminky na MD apod.


Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu a tempo Vašim potřebámKONTAKT:
Máte zájem? Rozumné. Ničeho se nebojte a napište nám (pošlete třebas něco o sobě, kde jste již pracovala apod., ukázky svých prací - pokud je máte, fantasii se meze nekladou) na email:

info@dlouhovlaska.cz
popř. si i zavolejte na tel.:
778 005 066

#PráceSnů