Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Kariéra:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Kariéra

Krásný den všem - hledáme kolegyni, nebo kolegu - kadeřnici na hlavní pracovní poměr (HPP).

Jelikož je salon Dlouhovláska jedničkou na trhu v oblasti prodlužování vlasů a zpracování lidských vlasů, který neustále roste, je na čase poohlédnout se po další super kolegyňce, nebo kolegovi, kteří rozšíří náš úžasný tým ;-)

Koho hledáme? Nutnou podmínkou je vyučení v oboru kadeřnice. Kadeřnická a vlásenkářská činnost zahrnuje celou řadu úkonů a procesů, tedy nehledáme jen kolegyně na prodlužování vlasů, na které se specializujeme, ale i kolegyně na barvení a na stříhání dárců vlasů a klietek a klientů, kteří knám přijdou své vlasy prodat.

Pokud tedy ráda stříháte/barvíte, prostě milujete kadeřničinu a ráda byste pokračovala bez stresu v dobrém kolektivu, možná hledáme právě Vás ;-)

Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu a tempo Vašim potřebám. Skvělé finanční ohodnocení, které v čistém převyšuje to, co jinde nemají ani v hrubém ;-) A to fakt! Řadu dalších benefitů, jako např. příspěvek na fitko apod. ;-)

Máte zájem?
Rozumné. Ničeho se nebojte a napište nám (pošlete třebas něco o sobě, kde jste již pracovala apod., ukázky svých prací - pokud je máte, fantasii se meze nekladou) na email:

info@dlouhovlaska.cz
popř. si i zavolejte na tel.:
778 005 066

#PráceSnů