Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Kariéra:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Kariéra

Krásný den - jsme moc rádi, že máte - stejně tak, jako řada dalších kolegyň - zájem o rozšíření týmu Dlouhovlásky :-) Inu, až si přečtete o aktuálně nabízených pozicích, dejte nám určitě o sobě vědět, budeme jen rádi. Dopředu předesíláme, že nehledáme kolegyni za 130 Kč na hodinu, ale kvalitní spolupracovníky se nebojíme i kvalitně zaplatit. Možná proto se k nám neustále někdo hlásí a je velmi pravděpodobné, že nám napíšete i Vy, ale my Vás nebudeme moci (např. kvůli nedostatku praxe, nebo z jiných důvodů) zrovna přijmout. To však nevadí, protože naprostá většina zájemců zkusí za čas o práci v Dlouhovlásce zažádat znovu... Pošlou svůj životopis, který do té doby rozšíří o nabité zkušenosti, spolu s ukázkami autorských prací (melírů, kretaivních barvení a střihů) a... Držíme palce!


KADEŘNÍK/KADEŘNICE:

hledáme kolegyni, nebo kolegu - kadeřnici na hlavní pracovní poměr (HPP).

Jelikož je salon Dlouhovláska neustále roste, je na čase poohlédnout se po další super kolegyňce, nebo kolegovi, kteří rozšíří náš úžasný tým ;-)

Dlouhovláska není jen kadeřnictví a nenabízíme jen kadeřnické služby, měníme klientkámživoty k lepšímu - klientky si k nám jdou ulevit, odpočinout,relaxovat, anebo se naopak vypovídat - vždy do přátelského kolektivu.  Myslíte si, že to zvládnete, pak možná hledáme právě Vás ;-)

Kromě běžných kadeřnických služeb se věnujeme i prodlužování vlasů a vlásenkářské činnosti - od nové kolegyně, nebo kolegy nám bude stačit, když bude umět hezky stříhat a melíry, zbytek ji/jeho naučíme časem podle toho, co koho bude bavit a na co se bude chtít specializovat...

Koho hledáme? Nutnou podmínkou je vyučení v oboru kadeřnice. Kadeřnická a vlásenkářská činnost zahrnuje celou řadu úkonů a procesů, tedy nehledáme jen kolegyně na prodlužování vlasů, na které se specializujeme, ale i kolegyně na barvení a na stříhání dárců vlasů a klientek a klientů, kteří k nám přijdou své vlasy prodat. A není jich zrovna málo :-)

Pokud tedy ráda stříháte/barvíte, prostě milujete kadeřničinu a ráda byste pokračovala bez stresu v dobrém kolektivu, možná hledáme právě Vás ;-)

Pokud máte zájem o tuto pozici, musíte mít minimální praxi v oboru alespoň dva roky.

Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu a tempo Vašim potřebám. Velmi dobré  finanční ohodnocení. Vaše práce Vás bude bavit a hlavně svojí prací i pomůžete druhým, Dlouhovláska je totiž salon, který pomáhá.. Napište nám a dozvíte se více, třebas o dalších benefitech, mezi které patří např. příspěvek na fitko, nebo pronájem firemní garsonky v Praze, pokud jste z dálky a nemáte kde hlavu složit ;-)


ASISTENTKA:


Dále hledáme asistentku na pomoc s úklidem salonu a péči o klientkysalonu – buď formou brigády/DPP, anebo HPP – možnost pružné pracovní doby.


Koho hledáme? Pozice je vhodná i pro student(k)y, seniory, nebo maminky na MD apod. Klientky si jdou do Dlouhovlásky ulevit, odpočinout, relaxovat, anebo se naopak vypovídat - vždy do přátelského kolektivu - a péče o klientky je naší prioritou a toto by byl alespoň ze začátku Váš hlavní úkol a cíl v novém zaměstnání. 


Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu a tempo Vašim potřebámVaše práce Vás bude bavit a hlavně svojí prací i pomůžete druhým, Dlouhovláska je totiž salon, který pomáhá.. KONTAKT:
Máte zájem? Rozumné. Ničeho se nebojte a napište nám (pošlete třebas něco o sobě, kde jste již pracovala apod., ukázky svých prací - pokud je máte, fantasii se meze nekladou) na email:

info@dlouhovlaska.cz
popř. si i zavolejte na tel.:
778 005 066

#PráceSnů #změnaklepšímu