Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Dlouhovláska Akademie - Kurzy a školení:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Dlouhovláska Akademie - Kurzy a školení

... Aneb investice do vzdělání a svého rozvoje se Vám vyplatí.

Dlouhovláska akademie nabízí certifikátové kvalifikační kurzy a školení.


Vzdělávat se je důležité. Učit se novým věcem a trendům je v dnešním světě naprostou nutností. Učte se tedy od jedniček v oboru!


Dlouhovláska akademie je tu, aby Vám pomohla s osobním rozvojem v oblasti prodlužování vlasů a komplexní vlásenkářské činnosti. Kurzy jsou vhodné pro profesionály v oboru kadeřník, holič, ale i pro širokou veřejnost, neboť kurzy standardně rozšiřujeme i o kadeřnické minimum. Dlouhovláska akademie již roky zajišťuje kurzy, školení a odborné stáže pro žáky a pedagogy kadeřnických a vlásenkářských učilišť a škol.


Po absolutoriu kvalifikačního kurzu obdržíte od Dlouhovlásky certifikát, který je zpracován jako cenina. Po celou dobu konání našich kurzů a školení je pro Vás zajištěno drobné občerstvení zdarma. V průběhu konání kurzu se Vám osobně věnují naši profesionální školitelé a veškeré nabité vědomosti si i prakticky vyzkoušíte, naše kurzy nejsou koncipovány jako lekce, kde se učíte pouze sledováním videoprojekce bez zpětné vazby a korekce chyb (to už máte lepší a levnější kouknout se na videa na YouTube – nicméně, to nejdůležitější z ukázkových videí na sociálních sítích opravdu neodkoukáte – proto je tu pro Vás Dlouhovláska akademie)...


Kurzy a školení obvykle pořádáme o sobotách, průběh je následující (platí od 4. února 2019):

10:00- prezence účastníků kurzu,

10:15- teoretická část kurzu,

11:50- úvod do praktické části kurzu,

12:00- pauza na oběd v restauraci Kolkovna (oběd a nápoj je zahrnut v ceně kurzu),

13:00- praktická část,

15:45- práce na modelce (viz níže),

17:00- 18:00 - závěr kurzu (budete vyčerpaná, zničená, ale šťastná)


V rámci teoretické části školení se dozvíte více o kategorizaci a řazení vlasů do jednotlivých tříd, dále se seznámíte s nejčastěji používanými metodami aplikace vlásenek (vlasových pramenů/pásků) a jejich výhodami a případnými nevýhodami.


praktické části kurzu se naučíte vlastnoručně vyrábět slepky, pramínkovat a technologicky správně zpracovávat volně ustřižené copy, dále vám budeme demonstrovat a procvičíte si správný technologický postup práce - prodlužování vlasů metodami micro-rings, keratin, metodami mini-spojů a micro-spojů avlasovými pásky. Dále se dozvíte více informací o barvení prodloužených vlasů, doporučené skladbě spojů vzhledem k atributům klientčiny kštice a další velmi cenné informace, které jsme nabyli léty praxe v oboru.


Veškerá výuka se provádí na kadeřnických cvičných hlavách,popř. si účastnice kurzu mohou po základním zaškolení na kadeřnických cvičných hlavách vyzkoušet aplikovat spoje mezi sebou.


Modelky na kurzy a školení Dlouhovláska standardně nezajišťuje. Pokud má Vaše kamarádka, nebo klientka zájem o prodloužení vlasů,můžete ji s sebou vzít na školení. Na modelce budete moci pracovat až po základním zaškolení v rámci praktické části,tj. obvykle od cca 15:45 h pod vedením našich zkušených odborníků. Je proto vhodné, aby se modelka na školení dostavila až v rámci odpoledních hodin ve dni konání kurzu. Samozřejmě,pokud jste z dálky, může modelka na školení dorazit s Vámi již od 10:00 h, kdy může využít čekárnu salonu Dlouhovláska.


Cena kurzu (od 4. února 2019) je: 8.900 Kč. V ceně kurzu jsou zahrnuty i základní pomůcky pro vlásenkářskou činnost, použitý materiál (keratin, vlasy, pásky apod.) v průběhu kurzu, občerstvení a oběd. (V ceně kurzu není zahrnuta cena vlasů pro modelku apod.)


Kvalifikační certifikátové kurzy jsou koncipovány jako intenzivní jednodenní,celodenní školení - většinou kurzy otevíráme mimo pracovní týden, tedy o sobotách.

 

Po absolvování kurzů budete mít velmi výrazné slevy na nákup našich vlasů té nejlepší kvality, popř. i na nákup veškerého příslušenství a doplňků,které nabízíme pouze našim profesionálním partnerům a spolupracovníkům.


V rámci našich kurzů nabízíme:

  • podporu a možnost bezplatných konzultací v Dlouhovlásce,

  • možnost přivést si klientku a vybrat pro ni vlasy na míru, které zakoupíte za velmi výhodných velkoobchodních podmínek (tedy nemusíte nic kupovat předem) a rádi Vám i poradíme se skladbou pramenů,

  • naše rady a pomoc při práci,

  • případně další možnosti ke spolupráci.


Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na nás. Budeme se velice těšit na spolupráci! Jsme tu pro Vás.