Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Kurzy a školení:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Kurzy a školení

... Aneb investice do vzdělání a svého rozvoje se Vám vyplatí.
Dovolujeme si nabídnout Vám náš kurz prodlužování vlasů metodami micro rings a keratin s rozšířením o kadeřnické minimum pro nekadeřnice, cena je 7 000 Kč. Část základních pomůcek pro vlásenkářství je v ceně. V ceně je tedy vše nezbytně nutné pro prodlužování vlasů, tedy tepelné kleště, multifunkční kleště (např. pro metodu micro rings), kleště pro odstraňování keratinu, ochranné terčíky, navlékátko a další.

Kurzy řešíme podle poptávky a vzájemných časových možností jak ve skupinách, tak i individuálně. Kurz obvykle pořádáme 1x za měsíc některou ze sobot od 10 hodin. Jako modelku si rovnou můžete vzít Vaši klientku (nebo kamarádku, ale samozřejmě máme k dispozici i cvičnou hlavu). Nejprve se tak jako tak učíte a procvičujete na cvičné hlavě, aby bylo za každých okolností prodloužení vlasů šetrné.

Vše potřebné jsme schopni Vám vysvětlit a demonstrovat v průběhu jednoho dne, začínáme v 10 hodin a věnujeme Vám čas dle přání a potřeby.
 
Vlasy a příslušenství dodáváme řadě českých i zahraničních salonů i jednotlivcům, kteří se problematikou zabývají. Máme zájem pouze o spolupráci s certifikovanými partnery, u kterých máme jistotu kvalitní práce a dostatku teoretického základu pro práci v oboru, což lze garantovat absolutoriem našich vzdělávacích kurzů.

Po absolvování kurzů budete mít velmi výrazné slevy na nákup našich vlasů vysoké kvality, popř. i na nákup veškerého příslušenství a doplňků, které nabízíme. 

V rámci našich kurzů nabízíme:
  • možnost bezplatných návštěv v salonu, kdy nám "můžete koukat pod ruce" (je potřeba se domluvit dopředu - dle aktuální kapacity salonu)
  • možnost přivést si klientku a vybrat pro ni vlasy na míru, které zakoupíte za velmi výhodných velkoobchodních podmínek (tedy nemusíte nic kupovat předem) a rádi Vám i poradíme se skladbou pramenů,
  • naše rady a pomoc při práci,
  • případně další možnosti ke spolupráci.

Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na nás, rádi Vám odpovíme a rádi Vás zaškolíme. Budeme se velice těšit na spolupráci!