Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Výkup vlasů:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Výkup vlasů

Garantujeme nejlepší ceny výkupů vlasů!

Přírodní blond vlasy

Délka           Cena/150 g

35 - 40 cm ... 3 000 - 4 400 Kč

40 - 45 cm ... 4 400 - 6 000 Kč

45 - 50 cm ... 6 000 - 7 700 Kč

50 cm a více ... od 7 700 Kč

 

 

Ostatní odstíny vlasů

Délka           Cena/150 g

35 - 40 cm ... 2 400 - 3 600 Kč

40 - 45 cm ... 3 600 - 4 700 Kč

45 - 50 cm ... 4 700 - 6 300 Kč

50 cm a více ... od 6 300 Kč


Realizujeme nejvíce výkupů v ČR!U nás máte možnost své vlasy prodat. Následný střih a styling je v případě uskutečnění kompletního výkupu zdarma. Pokud máte dlouhé vlasy a uvažujete o změně, jste přesně člověk, kterého hledáme! 

A jak se s námi domluvit? Nejlepší cestou je, pokud se vyfotíte na denním světle zezadu a zašlete fotografii se zprávou na některý z našich e-mailů nebo na Facebook. Napište prosím, o kolik cm byste chtěli vlasy zkrátit, a navrhněte možné termíny, které by Vám vyhovovaly. Obratem dáme vědět, zdali máme o výkup Vašich vlasů zájem, a také navrhneme termíny.


Cenu ovlivňuje:
  • délka,
  • gramáž (pokud máte husté vlasy, gramáž je vyšš;, pokud máte řidší vlasy, gramáž bude nižší),
  • jemnost,
  • struktura,
  • konečky,
  • celkový vzhled vlasů je rozhodující!
Ceny v tabulce jsou orientační. Nabídka za Vaše vlasy bude odpovídající kvalitě Vašich vlasů. Za jemné panenské světlé vlasy v délkách nad 50 cm Vám sneseme modré z nebe! ;-) Je třeba si uvědomit, že to, co Vám ustřihneme, není hotový produkt k dalšímu prodeji. Z copu je např. potřeba vyčesat krátké vlásky a tím pádem několik (např. 10, 20) gramů. 

Sledujeme i nabídky konkurence týkající se odměn za vykoupené vlasy a taktéž nabízíme nejlepší cenu! Pokud jste našli někoho s lepší nabídkou, dejte vědět! S nákupem a prodejem našich českých - středoevropských vlasů to myslíme vážně a vlasy tedy vykoupíme velice rádi! ;-)

Pokud právě neplánujete cestu do Prahy a máte doma již odstřižené vlasy, a nebo se chcete nechat ostříhat, nejlepší možností pro Vás je vyfotit Vaše vlasy, tedy vyfotit se zezadu nejlépe na denním světle nebo vyfotit již ustřižené vlasy, a poslat nám e-mail s fotografiemi na adresu: info@dlouhovlaska.cz (více kontaktů najdete níže) a domluvíme se na případném výkupu. Pokud jste z Prahy, můžete se přijít ukázat (ale i tak stačí jen zaslat fotografie). Konzultace ohledně výkupů si můžete domluvit e-mailem nebo po telefonické domluvě. Budeme se těšit!

S jakýmikoli dotazy nás kontaktujte na e-mailu: EvropskeVlasy@email.cz
info@dlouhovlaska.cz

Facebook:

Tel. 1: 778 005 066
Tel. 2: 775 649 429Vykupujeme i vlasy, které máte v šuplíku! ;-) Samozřejmě zkontrolujeme kvalitu vlasů, ale i Vaše "šuplíkové zásoby" mohou mít hodnotu několika tisíc!


Termín na střih s Vámi můžeme domluvit i na sobotu, kdy jsme v salonu, tedy pokud jste z dálky, víkend (sobota) ani večerní hodina (v sobotu i ve všední dny kromě pondělí) není problém. Budeme se Vám snažit vyjít vstříc.