Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Dlouhovláska - prodlužování, prodej a výkup vlasů, darování paruk:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Dlouhovláska - prodlužování, prodej a výkup vlasů, darování paruk

Vítejte ve světě nádherných, kvalitních, zdravých a hebkých vlasů! Specializujeme se pouze na to nejlepší, protože si každá klientka zaslouží to nejlepší, a vždy se budeme snažit ze všech sil, abychom v tomto oboru byli jedničkou.

Jsme salon zaměřený na poskytování kompletních služeb v oblasti kadeřnictví a prodlužování vlasů. Nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů v Praze, kde nás najdete již v jednom velkém saloně na Stodůlkách (nová adresa: Svitákova 16) a zasíláme vlasy po celé ČR, SR i do zahraničí. Věnujeme se také dodavatelské činnosti našich vlasů do salonů a kadeřnicím. Velice si také vážíme spolupráce s Nadačním fondem Šance onkoláčkům. Potřebným darujeme zdarma paruky.

Na Facebookové stránce NF Šance onkoláčkům jsou pravidelně zveřejňováni dárci vlasů, kteří vlasy posílají na pomoc druhým, a na Facebooku salonu Dlouhovláska pak výsledná pomoc. 

Salon Dlouhovláska se věnuje komplexní činnosti týkající se vlasů. Petra Valentová však přišla s myšlenkou propojit tuto krásnou činnost s něčím ještě krásnějším. S pomáháním druhým, a tak pravidelně věnuje paruky nemocným dívkám či dívkám, ženám a dětem po nemoci, kvůli které přišly o vlasy. V salonu také prodlužují či prohušťují nemocným dívkám a ženám vlasy zdarma.

Některé z žen, kterým Dlouhovláska v roce 2016 pomohla...


Podívejte se na reportáž o nás a naší práci:

Naším hlavním oborem je prodlužování vlasů, při němž pracujeme s maximální péčí a šetrností k vlasům klientek. Námi nabízené vlasy pocházejí z našich výkupů, tyto vlasy jsou kvalitní, jemné, lesklé, zdravé, strukturou stejné jako ty naše, lze je barvit, zesvětlovat, trvalit, žehlit, kulmovat atd. Většina našich vlasů pochází přímo od klientů, kteří se k nám přijdou ostříhat v rámci výkupu vlasů. V současné době jsme již největší výkupci a zpracovatelé vlasů u nás.

Přidejte se mezi naše spokojené klientky a nebo se staňte našimi pravidelnými odběrateli. Nabízíme elitní vlasy, dárky, servis, odměny, záruku, osobní přístup a klientek i odběratelů si skutečně vážíme. 

Vlasy máme vždy skladem v dostatečném množství. Stojí za námi řada spokojených klientek (dnes již stovky, viz naše Facebooková stránka), řada nasbíraných zkušeností a důkazem toho je množství fotografií s našimi skutečnými klientkami. Námi nabízené vlasy Vám samozřejmě rádi ukážeme a s potěšením zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Nevěříte? Napište nám a obratem se Vám dostane odpovědi na jakýkoli dotaz týkající se prodlužování vlasů.

Kontakt: info@Dlouhovlaska.cz

Sledujte novinky a zajímavosti na naší Facebookové stránce!