Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Prodloužení středoevropskými vlasy:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Prodloužení středoevropskými vlasy

 
Specializujeme se pouze na vlasy středoevropské, tedy na to nejlepší. Kromě vlasů platinových, které jsou přímo námi šetrně zesvětlené, nabízíme pouze vlasy panenské (přírodní, nebarvené, bez jakýchkoli chemických zásahů). Vlasy získáváme z našich vlastních výkupů a vybíráme si jen ty nejlepší. 


Ceny pouze prodeje pramínků (bez aplikace) jsou o 10 - 30 Kč nižší oproti ceně s aplikací (pro přesnější kalkulaci se nás nebojte kontaktovat). Všimněte si, že píšeme i gramáž pramínků. Pokud si přejete znát ceník pouze copů (nenapramínkovaných), také se nám nebojte ozvat, podrobný ceník rádi zašleme.

Pro velkoobchodní ceny a ceny pro kadeřnice a obchodní partnery se nás zeptejte na našem e-mailu: info@dlouhovlaska.cz nebo na našem Facebooku: http://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz 


Dále nabízíme:

Odborné a opatrné sundání pramenu ... 13 Kč
Opětovná aplikace pramenu včetně možné opravy pramenu (micro rings)... 13 Kč
Opětovná aplikace pramenu včetně možné opravy pramenu (keratin)... 15 Kč
Sundání nebo aplikace pramenu, který jste u nás nezakoupili ... + 1 Kč/pramen

Posun pramínku u zákaznice s vlásky od nás ... 26 Kč/pramínek (platí pro metodu micro rings)
Posun pramínku u zákaznice s vlásky od nás ... 28 Kč/pramínek (platí pro metodu keratin)

Posun pramínku u zákaznice, která nemá vlásky zakoupené u nás ... 26-30 Kč/pramínek (platí pro všechny metody)

Pokud Vám sundaváme vlasy zakoupené jinde a poté prodlužujeme s novými našimi, obvykle cenu za sundání snižujeme, cenu je možné snížit i pokud jdete na posun brzy a posuny polovičních pramínků také počítáme levněji jak u klientek s vlasy od nás, tak i odjinud.

Podrobnější ceník služeb najdete ZDE.


Provádíme také i jiné služby spojené s prodlužováním vlasů, jako jsou prodej vlasů či výkup vlasů, obnova keratinových zakončení, opravy spojů, pramínkování apod. Rádi Vám zodpovíme jakékoli Vaše dotazy! Nejčastější dotazy týkající se výběru vlasů k prodloužení najdete níže.


Kolik je třeba pramínků na prodloužení?
Na prodloužení vlasů je třeba v průměru 100 ks pramínků - při využití například 130 ks je již účes výrazně bohatý. Naše pramínky jsou poctivé, proto většina prodlužek, které děláme, jsou se standardní stovkou pramínků. Ale protože pramínky připravujeme poctivé, mnohdy na krásné prodloužení stačí i 80 pramínků ;-)

Kolik je třeba pramínků na zahuštění?
Na zahuštění vlasů postačí 30-80 ks vlasových pramínků, ale v podstatě i 10 kousků udělá pěknou službu. U zahuštění lze aplikovat prakticky jakýkoli počet pramenů.

Musím si kupovat pramínky jen stejné délky?
Nemusíte! Je dobré nakombinovat pramínky různých délek pro přirozený vzhled. Zároveň se použitím i kratších pramínků snižuje cena prodloužení vlásků a neplatíte tak za vlasy, které by se zastřihly. Různé délky aplikujeme více-méně automaticky s ohledem na Vaši peněženku, takže s přesným výběrem pramínků si nemusíte lámat hlavu. :-)

Kolik pramínků si u Vás můžu nejméně objednat?
Klidně jeden pramínek. :-) Vyberete si ho osobně a nebo Vám ten jeden pramínek klidně zašleme i poštou. Zkrátka nemusíte kupovat pramínky po 10, 20 kusech, můžete koupit jakýkoli počet, stejně tak Vám jakýkoli počet může být aplikován (tak, abyste odcházela ze salonu a účes měla maximálně vyladěný).

Jak je to s výběrem správného odstínu vlasů?
Můžete nám zaslat fotografii s Vašimi vlasy, nebo je samozřejmě možná i osobní konzultace, na které Vám předvedeme sortiment námi nabízených vlasů a zjistíme přesný odstín (resp. přesné barevné odstíny) Vašich vlásků, aby výsledek vypadal skutečně dokonale. Ani s jednou možností nemáme problém! Barvu a vlnitost vlasů (výběr správné vlnitosti aplikovaných vlásků je též důležitý) jsme samozřejmě schopni správně vybrat jak podle Vámi zaslané fotografie, tak i při osobní schůzce. Odběratelkám do kadeřnictví zasíláme vlasy i podle čísla odstínu (např. odst. 1, 1b, 2, 4 a tak dále...). Při objednávání vlasů přes internet se samozřejmě ptáme i na strukturu, jemnost a vše potřebné tak, aby klientka byla maximálně spokojená! 

Mohu si koupit různé délky pramínků pro jeden účes? 
Ano, právě z tohoto důvodu připravujeme vlasové pramínky různých délek. Jsou-li správně vyskládány do účesu, vytvářejí mnohem přirozenější vzhled a přechod z vlastních vlasů na prodloužené je v podstatě neznatelný. Přesný výběr pramínků nechte s klidem na nás - nenecháme Vás odejít s účesem, který by se Vám nelíbil! :-)

Jak často pak musím chodit na posuny?
Ideálně okolo 3. měsíce od prodloužení vlasů. Není nutné chodit po měsíci, ale na druhou stranu neodkládejte posun na 4., 5 nebo dokonce 6. měsíc od prodloužení. Vlasy mezi spojem a kořínky Vašich vlasů by byly hodně zacuchané a posun (konkrétně pouhé sundání pramínků) by pak trval dlouho a rozčesávání by nebylo tak příjemné jako při návštěvě po klasických 3 měsících. Pokud máte hodně jemné vlasy, doporučujeme určitě nepřekračovat hranici 3 měsíců.

Další zodpovězené otázky naleznete pod kolonkou "Často kladené dotazy". A pokud Vás napadá ještě nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat! ;-) Rádi Vám na vše odpovíme.

Neustále monitorujeme ceny konkurence a chceme Vám nabídnout nejlepší cenu na trhu!